ÜRETİM SÜRECİ

ANASAYFA ÜRETİM SÜRECİ

1.       MODEL DİZAYNMüşteriye özel çözümler ile kurumsal moda çözümünüzün kurumsal kimliğinize kusursuz bir şekilde uymasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınız istekleriniz her zaman önceliğimizdir.  İhtiyaçlarınız için kullanılacak olan ürünlerin öncelikle ihtiyaca ve kullanım alanına göre kumaş seçimini, en uygun ara malzeme aksesuar seçimi yapılarak modelliyor ve dijital ortamda teknik çizimlerini yapıyoruz.

2.       KALIP - ÇİZİM SİSTEMİ & KESİM

     &


Seçili modelleri bilgisayar ortamında cad system sayesinde çiziyor, kaydediyor ve arşivliyoruz.  Plotter yardımıyla çıktısı alınan çizimleri tam otomatik pastal makinasında kumaş serimi yaparak kesiyoruz.  Kesilmiş ürünlerin her bir parçasını renk, beden karışıklığını önlemek amacı ile tek tek numaralandırıyoruz.

3.       BASKI & NAKIŞ

      &  


Markanız, kuruluş değerlerinizin temsilidir bu nedenle iş kıyafetlerinizde şirket logonuzu en mükemmel şekilde uygulamamız zorunludur. Firma Logolu giysileriniz; markanızın tanınırlığını güçlendirmek için yardımcı olacaktır.

Mimoza olarak  İş Kıyafetleri seçeneklerini sunarken; her zaman marka ve kurumsal kimliğinizi göz önünde bulunduruyoruz.

Kesilmiş olan işlerin kuruma özel olması için İhtiyaçlarınız, istekleriniz her zaman önceliğimizdir felsefesi ile baskı ve nakış seçimini yapıyoruz.


Baskı : Basılacak olan ürünün cinsi ve kumaş türüne göre baskı tekniği seçiyor onayınıza sunuyoruz.

    Emprime Baskı

    Transfer baskı

    Flok Baskı

    Süblimasyon baskı

    Dijital Baskı

Nakış : Accurate programı üzerinde hazırladığımız desenleri, tam otomatik nakış makinaları ile kumaş üzerine işliyoruz. 

4.       DİKİM

        


Kesilmiş, baskısı ve nakışı yapılmış olan kumaş parçaları bir araya getirilmek üzere; uzman kadromuzla, tam otomatik ve spesiyal makinalar ile, talep ve iş emirleri doğrultusunda, hata riskini minimize etmek üzere ara kontroller yaparak dikiyoruz.  

5.       KALİTE KONTROL


Dikimi yapılan ürünleri, ara kontrollerde gözden kaçan hatalara karşı, ütü paket öncesi tüm ayrıntıları ile kontrol ediyoruz. Kaliteli sonuçlar için başarının en küçük detaylarda olduğu gerçeğini biliyoruz.

6.       ÜTÜ PAKET FINISH
Kalite kontrolden geçen ürünleri ilik, düğme, ponteriz, çıt çıt işlemlerinden sonra tek tek  ütülüyor, poşetliyor ve koli içerisine koyuyoruz. Koli üzerine etiketlemesini yaparak sevke hazır hale getiriyoruz. (Firma adı, ürün, beden, adet, sipariş numarası v.b. ) 

7.       SEVKİYAT


Sevke hazır olan ürünlerinizi istenilen adreslere teslim ediyoruz.

Yukarı